Contact

Heb je vragen of opmerkingen* en stond het antwoord op je vraag niet op onze website of tussen onze veelgestelde vragen? Neem dan gerust contact met ons op via ons contactformulier of stuur direct een mailtje naar een van onze stafleden. We proberen je vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.


Bereikbaarheid

Om in SprookjesCraft te kunnen komen heb je het computerspel ‘Minecraft’ nodig. Via de optie ‘Multiplayer’ van dit spel kun je verbinden met het IP-adres: server.sprookjescraft.nl. Daarna kom je in ons online attractiepark terecht. Op dit moment is het alleen mogelijk om via Minecraft versie 1.7.10 in onze server te komen. Ga naar openingstijden om te zien wanneer je met ons kunt verbinden.


E-mail

Neem contact met ons op via het contactformulier of stuur rechtstreeks een e-mail naar een van onze stafleden.

 

> Contactformulier                   > E-mailadressen teamleden

 

*Vragen over of aanmeldingen voor de rang ‘Media’ kunnen verstuurt worden naar inschrijven@sprookjescraft.nl.

TOP
E-mailadressen teamleden

Algemeen Directeur 
 
Steven (Steven2919)
steven@sprookjescraft.nl

Algemeen Directeur 
 
Johan (johano1rct)
johan@sprookjescraft.nl

Directeur Imagineering 
 
Michel (Micheltukker)
michel@sprookjescraft.nl

Directeur Exploitatie 
 
Gerbert (DuckyRunner)
gerbert@sprookjescraft.nl

 

Hoofd Operaties 
 
Rick (grazyWalrus)
rick@sprookjescraft.nl

Hoofd Entertainment 
 
Arian (Nr1Creeper)
arian@sprookjescraft.nl

Manager Personeel 
 
Marnix (PR3M1UM)
marnix@sprookjescraft.nl

Manager Development 
 
Edwin (Knuffel_Buffel)
edwin@sprookjescraft.nl

 

Manager Techniek 
 
Matthijs (matthijs110)
matthijs@sprookjescraft.nl

Manager Techniek 
 
Harm (harm27)
harm@sprookjescraft.nl

Manager Park 
 
Maurice (tiger_M)
maurice@sprookjescraft.nl

Manager Accomodatie 
 
Joost (paardking)
joost@sprookjescraft.nl

×